|
1 |
12:00 |
Rascals JM (CZ)
|
LC Pardubice (CZ) |
C |
4:7 (2:3, 2:4)
|
2 |
12:45 |
LCC Radotín (CZ)
|
Halan Går (SW) |
B |
7:2 (3:1, 4:1)
|
3 |
13:30 |
LC Malešice (CZ)
|
LC Old Dogs Plzeň (CZ) |
A |
1:9 (0:4, 1:5)
|
4 |
14:15 |
LC Pardubice (CZ)
|
LCC Wolves (CZ) |
C |
5:7 (1:2, 4:5)
|
5 |
15:00 |
SK Lacrosse Jižní Město (CZ)
|
Polish Eagles (PL) |
D |
7:1 (3:1, 4:0)
|
6 |
15:45 |
LCC Radotín (CZ)
|
Team Austria (AT) |
B |
7:0 (2:0, 5:0)
|
7 |
16:30 |
Rascals JM (CZ)
|
LCC Wolves (CZ) |
C |
2:9 (1:5, 1:4)
|
8 |
17:15 |
LC Malešice (CZ)
|
Bats Bratislava (SK) |
A |
3:2 (1:1, 2:1)
|
9 |
18:00 |
SK Lacrosse Jižní Město (CZ)
|
Chocolax (CH) |
D |
5:3 (1:1, 4:2)
|
10 |
18:45 |
Team Austria (AT)
|
NOAFE |
B |
3:1 (1:1, 2:0)
|
11 |
19:30 |
Rascals JM (CZ)
|
Bundeswehr (DE) |
C |
4:1 (1:0, 3:1)
|
12 |
20:15 |
Polish Eagles (PL)
|
Glasgow Clydesiders (SCO) |
D |
2:5 (1:3, 1:2)
|
13 |
21:00 |
Deutschland National (DE)
|
Bats Bratislava (SK) |
A |
2:5 (1:3, 1:2)
|
|
14 |
08:00 |
Deutschland National (DE)
|
LC Malešice (CZ) |
A |
4:1 (2:1, 2:0)
|
15 |
08:45 |
LC Old Dogs Plzeň (CZ)
|
Bats Bratislava (SK) |
A |
2:6 (0:2, 2:4)
|
16 |
09:30 |
Team Austria (AT)
|
Halan Går (SW) |
B |
4:3 (2:0, 2:3)
|
17 |
10:15 |
LCC Radotín (CZ)
|
NOAFE |
B |
9:2 (5:0, 4:2)
|
18 |
11:00 |
Glasgow Clydesiders (SCO)
|
Chocolax (CH) |
D |
3:3 (1:0, 2:3)
|
19 |
11:45 |
Halan Går (SW)
|
NOAFE |
B |
4:6 (1:2, 3:4)
|
20 |
12:30 |
LCC Wolves (CZ)
|
Bundeswehr (DE) |
C |
14:0 (3:0, 11:0)
|
21 |
13:15 |
Polish Eagles (PL)
|
Chocolax (CH) |
D |
1:5 (0:1, 1:4)
|
22 |
14:00 |
SK Lacrosse Jižní Město (CZ)
|
Glasgow Clydesiders (SCO) |
D |
8:6 (2:2, 6:4)
|
23 |
14:45 |
Deutschland National (DE)
|
LC Old Dogs Plzeň (CZ) |
A |
9:1 (6:0, 3:1)
|
24 |
15:30 |
LC Pardubice (CZ)
|
Bundeswehr (DE) |
C |
9:1 (6:1, 3:0)
|
25 |
16:15 |
Bats Bratislava (SK)
|
Team Austria (AT) |
QF1 (1-8) |
5:2 (2:2, 3:0)
|
26 |
17:00 |
LCC Radotín (CZ)
|
Deutschland National (DE) |
QF2 (1-8) |
5:7 (2:2, 3:5)
|
27 |
17:45 |
LCC Wolves (CZ)
|
Chocolax (CH) |
QF3 (1-8) |
7:3 (5:1, 2:2)
|
28 |
18:30 |
SK Lacrosse Jižní Město (CZ)
|
LC Pardubice (CZ) |
QF4 (1-8) |
3:4 (2:2, 1:2)
|
29 |
19:15 |
LC Old Dogs Plzeň (CZ)
|
NOAFE |
PG1 (9-12) |
6:5 (3:2, 3:3)
|
30 |
20:00 |
Rascals JM (CZ)
|
Glasgow Clydesiders (SCO) |
PG2 (9-12) |
4:6 (1:3, 3:3)
|
31 |
20:45 |
LC Malešice (CZ)
|
Halan Går (SW) |
PG3 (9-12) |
3:4 (1:3, 2:1)
|
32 |
21:30 |
Bundeswehr (DE)
|
Polish Eagles (PL) |
PG4 (9-12) |
2:6 (1:3, 1:3)
|
|
33 |
08:00 |
Team Austria (AT)
|
Chocolax (CH) |
PG5 (5-8) |
1:2 (0:1, 1:1)
|
34 |
08:45 |
LCC Radotín (CZ)
|
SK Lacrosse Jižní Město (CZ) |
PG6 (5-8) |
7:2 (3:2, 4:0)
|
35 |
09:30 |
Bats Bratislava (SK)
|
LCC Wolves (CZ) |
SF1 |
6:4 (2:1, 4:3)
|
36 |
10:15 |
Deutschland National (DE)
|
LC Pardubice (CZ) |
SF2 |
5:4 (1:2, 4:2)
|
37 |
11:00 |
LC Malešice (CZ)
|
Bundeswehr (DE) |
15th Place |
10:1 (7:0, 3:1)
|
38 |
11:45 |
Halan Går (SW)
|
Polish Eagles (PL) |
13th Place |
1:7 (0:4, 1:3)
|
39 |
12:30 |
NOAFE
|
Rascals JM (CZ) |
11th Place |
4:2 (2:1, 2:1)
|
40 |
13:15 |
LC Old Dogs Plzeň (CZ)
|
Glasgow Clydesiders (SCO) |
9th Place |
8:1 (4:1, 4:0)
|
41 |
14:00 |
Team Austria (AT)
|
SK Lacrosse Jižní Město (CZ) |
7th Place |
1:6 (0:3, 1:3)
|
42 |
14:45 |
Chocolax (CH)
|
LCC Radotín (CZ) |
5th Place |
2:9 (1:7, 1:2)
|
43 |
15:30 |
LCC Wolves (CZ)
|
LC Pardubice (CZ) |
3rd Place |
8:4 (6:2, 2:2)
|
44 |
16:15 |
Bats Bratislava (SK)
|
Deutschland National (DE) |
Final |
7:8 (2:2, 3:3, 2:3)
|