|
1 |
15:45 |
Polish Eagles (PL)
|
SKL Jižní Město B (CZ) |
A |
0:5 (0:1, 0:4)
|
2 |
16:40 |
SKL Jižní Město (CZ)
|
LC Old Dogs Plzeň (CZ) |
B |
11:1 (7:0, 4:1)
|
3 |
17:15 |
LC Pardubice (CZ)
|
Vienna Monarchs (AT) |
C |
7:2 (5:0, 2:2)
|
4 |
17:50 |
TJ Malešice (CZ)
|
Deutschland Adler Lacrosse Club (DE) |
D |
1:3 (0:0, 1:3)
|
5 |
18:25 |
LCC Radotín (CZ)
|
Bats Bratislava (SK) |
A |
8:0 (5:0, 3:0)
|
6 |
19:20 |
Helan Går Lacrosse (SE)
|
LC Wolves (CZ) |
B |
4:9 (2:7, 2:2)
|
7 |
20:00 |
Glasgow Clydesiders (SCO)
|
LC Pardubice (CZ) |
C |
9:5 (5:2, 4:3)
|
8 |
20:40 |
GSI Grizzlies (NO)
|
TJ Malešice (CZ) |
D |
2:6 (0:2, 2:4)
|
9 |
21:20 |
SKL Jižní Město B (CZ)
|
LCC Radotín (CZ) |
A |
0:5 (0:3, 0:2)
|
|
10 |
08:00 |
LC Wolves (CZ)
|
LC Old Dogs Plzeň (CZ) |
B |
7:3 (4:1, 3:2)
|
11 |
08:35 |
Vienna Monarchs (AT)
|
Glasgow Clydesiders (SCO) |
C |
2:7 (0:3, 2:4)
|
12 |
09:10 |
Deutschland Adler Lacrosse Club (DE)
|
GSI Grizzlies (NO) |
D |
2:1 (2:0, 0:1)
|
13 |
09:45 |
Bats Bratislava (SK)
|
Polish Eagles (PL) |
A |
3:2 (2:0, 1:2)
|
14 |
10:45 |
Helan Går Lacrosse (SE)
|
SKL Jižní Město (CZ) |
B |
3:9 (2:3, 1:6)
|
15 |
11:20 |
SKL Jižní Město B (CZ)
|
Bats Bratislava (SK) |
A |
0:8 (0:2, 0:6)
|
16 |
11:55 |
LC Old Dogs Plzeň (CZ)
|
Helan Går Lacrosse (SE) |
B |
8:5 (4:2, 4:3)
|
17 |
12:30 |
Polish Eagles (PL)
|
LCC Radotín (CZ) |
A |
2:11 (0:7, 2:4)
|
18 |
13:30 |
SKL Jižní Město (CZ)
|
LC Wolves (CZ) |
B |
3:0 (1:0, 2:0)
|
19 |
14:05 |
Vienna Monarchs (AT)
|
GSI Grizzlies (NO) |
LB1 |
4:2 (4:1, 0:1)
|
20 |
14:40 |
Glasgow Clydesiders (SCO)
|
TJ Malešice (CZ) |
UB1 |
1:4 (1:1, 0:3)
|
21 |
15:15 |
Deutschland Adler Lacrosse Club (DE)
|
LC Pardubice (CZ) |
UB2 |
4:7 (2:3, 1:4, 1:0)
|
22 |
16:15 |
SKL Jižní Město B (CZ)
|
Helan Går Lacrosse (SE) |
LB2 |
3:4 (2:3, 1:1)
|
23 |
16:50 |
LC Old Dogs Plzeň (CZ)
|
Polish Eagles (PL) |
LB3 |
6:2 (2:1, 4:1)
|
24 |
17:25 |
LCC Radotín (CZ)
|
LC Wolves (CZ) |
UB3 |
7:1 (3:1, 4:0)
|
25 |
18:00 |
SKL Jižní Město (CZ)
|
Bats Bratislava (SK) |
UB4 |
6:1 (0:1, 6:0)
|
26 |
19:00 |
TJ Malešice (CZ)
|
LC Pardubice (CZ) |
QF1 |
8:2 (2:1, 6:1)
|
27 |
19:40 |
Glasgow Clydesiders (SCO)
|
Deutschland Adler Lacrosse Club (DE) |
ULB1 |
9:4 (5:1, 4:3)
|
28 |
20:20 |
LCC Radotín (CZ)
|
SKL Jižní Město (CZ) |
QF2 |
5:1 (2:1, 3:0)
|
29 |
21:10 |
LC Wolves (CZ)
|
Bats Bratislava (SK) |
ULB2 |
5:3 (3:1, 2:2)
|
|
30 |
09:10 |
Vienna Monarchs (AT)
|
Helan Går Lacrosse (SE) |
9th-11th |
4:3 (3:3, 1:0)
|
31 |
09:55 |
Polish Eagles (PL)
|
SKL Jižní Město B (CZ) |
12th-14th |
1:8 (0:6, 1:2)
|
32 |
10:50 |
Deutschland Adler Lacrosse Club (DE)
|
Bats Bratislava (SK) |
7th |
4:6 (2:4, 2:2)
|
33 |
11:25 |
LC Old Dogs Plzeň (CZ)
|
Vienna Monarchs (AT) |
9th-11th |
4:5 (3:3, 1:2)
|
34 |
12:00 |
Polish Eagles (PL)
|
GSI Grizzlies (NO) |
12th-14th |
3:2 (2:2, 0:0, 1:0)
|
35 |
12:35 |
Glasgow Clydesiders (SCO)
|
LC Wolves (CZ) |
5th |
5:4 (3:2, 1:2, 1:0)
|
36 |
13:40 |
Helan Går Lacrosse (SE)
|
LC Old Dogs Plzeň (CZ) |
9th-11th |
4:6 (0:4, 4:2)
|
37 |
14:15 |
SKL Jižní Město B (CZ)
|
GSI Grizzlies (NO) |
12th-14th |
3:2 (1:1, 2:1)
|
38 |
14:50 |
LC Pardubice (CZ)
|
SKL Jižní Město (CZ) |
3rd |
4:5 (0:2, 4:2, 0:1)
|
39 |
15:45 |
TJ Malešice (CZ)
|
LCC Radotín (CZ) |
Final |
2:7 (0:1, 1:2, 1:4)
|