|
1 |
12:00 |
Menschner Men (USA)
|
Dreadlax (GBR) |
RR |
19:0 (5:0, 8:0, 6:0)
|
2 |
13:00 |
LCC Wolves (CZE)
|
Box Monkeys (FIN) |
RR |
5:5 (2:1, 2:2, 1:2)
|
3 |
14:00 |
Vienna Monarchs (AUT)
|
GSI Grizzlies (NOR) |
RR |
11:4 (3:1, 6:2, 2:1)
|
4 |
15:00 |
LC Custodes (CZE)
|
Polish Eagles (POL) |
RR |
12:0 (4:0, 4:0, 4:0)
|
5 |
16:00 |
Box Monkeys (FIN)
|
Glasgow Clydesiders (SCO) |
RR |
3:7 (0:3, 2:1, 1:3)
|
6 |
17:00 |
Bats Bratislava (SVK)
|
Old Dogs Plzeň (CZE) |
RR |
4:7 (1:2, 1:1, 2:4)
|
7 |
18:00 |
Menschner Men (USA)
|
GSI Grizzlies (NOR) |
RR |
10:4 (4:1, 3:1, 3:2)
|
8 |
19:20 |
LC Custodes (CZE)
|
Vienna Monarchs (AUT) |
RR |
13:1 (2:1, 3:0, 8:0)
|
9 |
20:20 |
Dreadlax (GBR)
|
Polish Eagles (POL) |
RR |
6:4 (4:0, 1:1, 1:3)
|
10 |
21:20 |
LCC Wolves (CZE)
|
Glasgow Clydesiders (SCO) |
RR |
6:9 (3:3, 1:2, 2:4)
|
|
11 |
10:00 |
Polish Eagles (POL)
|
Old Dogs Plzeň (CZE) |
RR |
0:15 (0:5, 0:4, 0:6)
|
12 |
11:00 |
GSI Grizzlies (NOR)
|
Glasgow Clydesiders (SCO) |
RR |
1:11 (0:4, 0:3, 1:4)
|
13 |
12:00 |
LCC Wolves (CZE)
|
Vienna Monarchs (AUT) |
RR |
5:4 (0:2, 2:1, 3:1)
|
14 |
13:00 |
Bats Bratislava (SVK)
|
Box Monkeys (FIN) |
RR |
10:1 (5:0, 3:1, 2:0)
|
15 |
14:00 |
Menschner Men (USA)
|
Old Dogs Plzeň (CZE) |
RR |
12:5 (7:4, 1:0, 4:1)
|
16 |
15:00 |
Polish Eagles (POL)
|
GSI Grizzlies (NOR) |
RR |
2:3 (0:0, 0:1, 2:2)
|
17 |
16:00 |
Bats Bratislava (SVK)
|
Glasgow Clydesiders (SCO) |
RR |
5:9 (0:2, 3:4, 2:3)
|
18 |
17:00 |
LC Custodes (CZE)
|
Dreadlax (GBR) |
RR |
13:0 (3:0, 6:0, 4:0)
|
19 |
18:00 |
Box Monkeys (FIN)
|
Old Dogs Plzeň (CZE) |
RR |
4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
|
20 |
19:00 |
Menschner Men (USA)
|
Vienna Monarchs (AUT) |
RR |
12:10 (2:4, 5:4, 5:2)
|
21 |
20:00 |
LCC Wolves (CZE)
|
Dreadlax (GBR) |
RR |
15:2 (4:0, 3:2, 8:0)
|
22 |
21:00 |
LC Custodes (CZE)
|
Bats Bratislava (SVK) |
RR |
18:1 (6:1, 7:0, 5:0)
|
|
23 |
09:00 |
Dreadlax (GBR)
|
Polish Eagles (POL) |
Z |
1:6 (0:1, 0:2, 1:3)
|
24 |
10:00 |
Old Dogs Plzeň (CZE)
|
Bats Bratislava (SVK) |
LSF1 |
8:1 (1:0, 2:1, 5:0)
|
25 |
11:00 |
Box Monkeys (FIN)
|
Vienna Monarchs (AUT) |
LSF2 |
3:4 (2:0, 0:3, 1:1)
|
26 |
12:00 |
GSI Grizzlies (NOR)
|
Polish Eagles (POL) |
Z |
6:5 (3:1, 1:4, 2:0)
|
27 |
13:00 |
LC Custodes (CZE)
|
LCC Wolves (CZE) |
SF1 |
7:3 (1:1, 6:2, 0:0)
|
28 |
14:00 |
Menschner Men (USA)
|
Glasgow Clydesiders (SCO) |
SF2 |
7:11 (0:1, 3:6, 4:4)
|
29 |
15:00 |
GSI Grizzlies (NOR)
|
Dreadlax (GBR) |
Z |
3:3 (1:2, 0:1, 2:0)
|
30 |
16:00 |
Bats Bratislava (SVK)
|
Box Monkeys (FIN) |
7th place |
3:5 (2:2, 1:2, 0:1)
|
31 |
17:00 |
Old Dogs Plzeň (CZE)
|
Vienna Monarchs (AUT) |
5th place |
5:6 (1:1, 3:2, 1:3)
|
32 |
19:00 |
LCC Wolves (CZE)
|
Menschner Men (USA) |
3rd place |
10:8 (3:3, 5:2, 2:3)
|
33 |
20:00 |
LC Custodes (CZE)
|
Glasgow Clydesiders (SCO) |
Final |
13:4 (3:1, 6:1, 4:2)
|