Game Schedule
|
1 |
12:10 |
Italian Development Team
|
Goodstick |
A |
8:2 (4:1, 4:1)
|
2 |
13:00 |
LCC Radotín
|
Vienna Monarchs |
B |
11:1 (6:1, 5:0)
|
3 |
13:50 |
Bratislava Bats
|
Malešice |
C |
5:4 (2:1, 3:3)
|
4 |
14:40 |
Italian Development Team
|
Polish Eagles |
A |
3:2 (1:2, 2:0)
|
5 |
15:30 |
Grizzlies
|
Wolves |
D |
3:9 (1:3, 2:6)
|
6 |
16:20 |
SK Lacrosse Jižní Město
|
Goodstick |
A |
14:1 (6:0, 8:1)
|
7 |
17:10 |
LCC Radotín
|
LC Zbraslav |
B |
11:3 (7:2, 4:1)
|
8 |
18:00 |
Rascals Jižní Město
|
Grizzlies |
D |
3:2 (2:1, 1:1)
|
9 |
18:50 |
SK Lacrosse Jižní Město
|
Italian Development Team |
A |
8:5 (6:3, 2:2)
|
10 |
19:40 |
Bratislava Bats
|
Germany A |
C |
1:10 (1:4, 0:6)
|
11 |
20:30 |
LC Zbraslav
|
Vienna Monarchs |
B |
11:2 (6:0, 5:2)
|
12 |
21:20 |
LCC Radotín
|
Germany B |
B |
13:2 (4:2, 9:0)
|
|
13 |
08:00 |
Polish Eagles
|
Goodstick |
A |
1:4 (0:3, 1:1)
|
14 |
08:50 |
Vienna Monarchs
|
Germany B |
B |
2:9 (0:5, 2:4)
|
15 |
09:40 |
Rascals Jižní Město
|
Wolves |
D |
1:7 (0:4, 1:3)
|
16 |
10:30 |
SK Lacrosse Jižní Město
|
Polish Eagles |
A |
9:2 (3:1, 6:1)
|
17 |
11:20 |
LC Zbraslav
|
Germany B |
B |
4:2 (1:2, 3:0)
|
18 |
12:10 |
Germany A
|
Malešice |
C |
6:4 (4:1, 2:3)
|
19 |
13:00 |
Malešice
|
Grizzlies |
G19 |
9:4 (5:2, 4:2)
|
20 |
13:50 |
Germany A
|
Italian Development Team |
QF1 |
15:1 (6:1, 9:0)
|
21 |
14:40 |
SK Lacrosse Jižní Město
|
Bratislava Bats |
QF2 |
6:8 (3:5, 3:3)
|
22 |
15:30 |
Goodstick
|
Vienna Monarchs |
G22 |
2:5 (1:3, 1:2)
|
23 |
16:20 |
Germany B
|
Polish Eagles |
G23 |
11:3 (5:1, 6:2)
|
24 |
17:10 |
Wolves
|
LC Zbraslav |
QF3 |
2:7 (2:4, 0:3)
|
25 |
18:00 |
LCC Radotín
|
Rascals Jižní Město |
QF4 |
13:0 (8:0, 5:0)
|
26 |
18:50 |
Germany A
|
LC Zbraslav |
SF1 |
4:5 (2:1, 2:3, 0:1)
|
27 |
19:40 |
Italian Development Team
|
Wolves |
G27 |
6:5 (1:3, 5:2)
|
28 |
20:30 |
Bratislava Bats
|
LCC Radotín |
SF2 |
6:9 (4:3, 2:6)
|
29 |
21:20 |
SK Lacrosse Jižní Město
|
Rascals Jižní Město |
G29 |
6:3 (2:1, 4:2)
|
|
30 |
08:00 |
Grizzlies
|
Goodstick |
12-14 place |
2:6 (1:1, 1:5)
|
31 |
08:50 |
Malešice
|
Vienna Monarchs |
9-11 place |
6:3 (3:2, 3:1)
|
32 |
09:40 |
Polish Eagles
|
Grizzlies |
12-14 place |
2:0 (1:0, 1:0)
|
33 |
10:30 |
Germany B
|
Malešice |
9-11 place |
11:1 (8:0, 3:1)
|
34 |
11:20 |
Goodstick
|
Polish Eagles |
12-14 place |
4:4 (1:1, 3:3)
|
35 |
12:10 |
Vienna Monarchs
|
Germany B |
9-11 place |
7:7 (3:2, 4:5)
|
36 |
13:00 |
Wolves
|
Rascals Jižní Město |
7-8 place |
6:2 (2:1, 4:1)
|
37 |
13:50 |
Italian Development Team
|
SK Lacrosse Jižní Město |
5-6 place |
2:8 (1:4, 1:4)
|
38 |
14:40 |
Germany A
|
Bratislava Bats |
3rd Place |
6:5 (4:3, 2:2)
|
39 |
15:30 |
LC Zbraslav
|
LCC Radotín |
Final game |
2:8 (1:0, 0:6, 1:2)
|