Game Schedule
|
W01 |
09:30 |
RoLax
|
Octocoladas |
Yellow |
F2 |
3:7 (3:4, 0:3)
|
W02 |
09:30 |
BLAX
|
Aachen |
Red |
F1 |
0:3 (0:3, 0:0)
|
W03 |
10:00 |
Uni Göttingen
|
Sparkling Unicorns |
Black |
F2 |
6:7 (1:5, 4:0, 1:2)
|
W04 |
10:30 |
Ladyjacks
|
Leipzig |
Gray |
F1 |
7:8 (3:5, 3:1, 1:2)
|
W05 |
11:00 |
Octocoladas
|
Seagirlz |
Yellow |
F1 |
3:2 (3:0, 0:2)
|
W06 |
11:30 |
Aachen
|
Retronixen |
Red |
F2 |
3:9 (2:6, 1:3)
|
W07 |
12:00 |
Sparkling Unicorns
|
Lällequeens |
Black |
F1 |
11:2 (8:1, 3:1)
|
W08 |
12:30 |
Leipzig
|
Henrique Iglesias |
Gray |
F2 |
7:3 (4:2, 3:1)
|
W09 |
13:00 |
Seagirlz
|
RoLax |
Yellow |
F1 |
4:1 (1:0, 3:1)
|
W10 |
13:30 |
Retronixen
|
BLAX |
Red |
F2 |
11:1 (6:1, 5:0)
|
W11 |
14:00 |
Lällequeens
|
Uni Göttingen |
Black |
F1 |
2:12 (0:5, 2:7)
|
W12 |
14:30 |
Henrique Iglesias
|
Ladyjacks |
Gray |
F2 |
2:6 (0:0, 2:6)
|
W13 |
15:00 |
Seagirlz
|
BLAX |
1. Zwischenrunde |
F1 |
0:3 (0:1, 0:2)
|
W14 |
15:30 |
Aachen
|
Lällequeens |
1. Zwischenrunde |
F2 |
11:3 (5:2, 6:1)
|
W15 |
16:00 |
Uni Göttingen
|
Henrique Iglesias |
1. Zwischenrunde |
F1 |
11:5 (11:5, 0:0)
|
W16 |
16:30 |
Ladyjacks
|
RoLax |
1. Zwischenrunde |
F2 |
5:2 (3:1, 2:1)
|
W17 |
17:00 |
Octocoladas
|
Aachen |
2. Zwischenrunde |
F1 |
4:8 (4:8, 0:0)
|
W18 |
17:30 |
Retronixen
|
Uni Göttingen |
2. Zwischenrunde |
F2 |
8:4 (6:2, 2:2)
|
W19 |
18:00 |
Sparkling Unicorns
|
Ladyjacks |
2. Zwischenrunde |
F1 |
5:3 (5:3, 0:0)
|
W20 |
18:30 |
Leipzig
|
BLAX |
2. Zwischenrunde |
F2 |
4:5 (4:3, 0:2)
|
|
W21 |
09:00 |
Octocoladas
|
Ladyjacks |
Mid Bracket |
F1 |
8:3 (7:2, 1:1)
|
W22 |
09:30 |
Seagirlz
|
Henrique Iglesias |
Lower Bracket |
F2 |
3:2 (1:1, 2:1)
|
W23 |
10:00 |
Aachen
|
Sparkling Unicorns |
Semi Finals |
F1 |
3:2 (2:1, 1:1)
|
W24 |
10:30 |
Uni Göttingen
|
Leipzig |
Mid Bracket |
F2 |
9:7 (4:4, 5:3)
|
W25 |
11:00 |
Retronixen
|
BLAX |
Semi Finals |
F1 |
6:1 (1:0, 5:1)
|
W26 |
11:30 |
Lällequeens
|
RoLax |
Lower Bracket |
F2 |
2:3 (2:3, 0:0)
|
W30 |
12:30 |
Ladyjacks
|
Leipzig |
7th |
F1 |
2:4 (2:4, 0:0)
|
W27 |
13:00 |
Henrique Iglesias
|
Lällequeens |
11th |
F2 |
7:3 (6:2, 1:1)
|
W28 |
13:30 |
Octocoladas
|
Uni Göttingen |
5th |
F1 |
1:8 (1:8, 0:0)
|
W31 |
14:00 |
Sparkling Unicorns
|
BLAX |
3rd |
F1 |
2:3 (2:3, 0:0)
|
W29 |
14:30 |
Seagirlz
|
RoLax |
9th |
F2 |
0:4 (0:1, 0:3)
|
W32 |
15:00 |
Aachen
|
Retronixen |
Final |
F1 |
1:9 (1:9, 0:0)
|