Lakrosové ligy

Game Schedule

nlzl 1 10:00 LC Jižní Město LCC Girls 2:17
nlzl 2 11:30 LCC Harpyje Sokol I. Smíchov 7:14
nlzl 3 13:00 Sokol I. Smíchov LC Jižní Město 13:5
nlzl 4 15:30 LCC Girls LCC Harpyje 15:1
nlzl 5 17:00 Sokol I. Smíchov LCC Girls 9:14
nlzl 6 18:30 LCC Harpyje LC Jižní Město 8:14
nlzl 7 18:00 Sokol I. Smíchov LC Jižní Město 18:4
nlzl9 1 09:00 SIS Dragonflies LCC Piranhas 10:11
jbll10 1 09:30 LCC Ants Red LCC Ants Blue 8:3(0:1)
nlzl11 1 10:00 SIS Dračice LCC Piranhas 8:9
jbll10 2 10:30 Sokol I. Smíchov Jižní Město 7:3(1:0)
nlzl13 1 11:00 SIS Foxes LCC Lamas 5:8
jbll10 3 11:30 Lakros Zbraslav LCC Ants Red 1:13(1:0)
nlzl15 1 12:00 SIS Foxes LCC Chicks 11:12
jbll10 4 12:30 Jižní Město LCC Ants Blue 8:3(0:1)
jbll10 5 13:30 Sokol I. Smíchov Lakros Zbraslav 8:4(1:0)
jfll16 1 10:00 SKL Jižní Město/Sokol Libuš LCC Foxes 7:11
jfll14 1 14:00 LCC Meerkats Jižní Město/Libuš 4:8
jfll14 2 15:00 Sokol I. Smíchov Jižní Město/Libuš 5:9
jfll14 3 16:00 LCC Meerkats Sokol I. Smíchov 8:4
nlzl 8 20:00 LCC Girls Sokol I. Smíchov 13:4
nlzl9 2 09:00 SIS Dragonflies LCC Piranhas 2:10(2:5)
nlzl11 2 10:00 SIS Dračice LCC Piranhas 10:8
nlzl13 2 11:00 SIS Foxes LCC Lamas 5:8
nlzl15 2 12:00 SIS Foxes LCC Chicks 11:13(3:4)
nlzl 9 19:30 LC Jižní Město LCC Girls 9:18
nlzl 10 20:00 LCC Harpyje Sokol I. Smíchov 7:10
nlzl9 3 09:00 SIS Dragonflies LCC Piranhas 6:9
jbll10 6 09:30 Sokol I. Smíchov LCC Ants Red 2:4(1:0)
nlzl11 3 10:00 SIS Dračice LCC Piranhas 9:8
jbll10 7 10:20 Lakros Zbraslav LCC Ants Blue 2:0(1:0)
nlzl13 3 11:00 SIS Foxes LCC Lamas 10:13
jbll10 8 11:10 Jižní Město LCC Ants Red 11:4(1:0)
nlzl15 3 12:00 SIS Foxes LCC Chicks 5:11(2:2)
jbll10 9 12:00 Sokol I. Smíchov LCC Ants Blue 9:3(1:0)
jbll10 10 12:50 Lakros Zbraslav Jižní Město 1:10(0:1)
jbll12 1 13:40 Ants Red TJ Malešice 5:5(1:0)
jbll12 2 14:20 Sokol I. Smíchov J. Město/Libuš 5:6(0:1)
jbll12 3 15:00 Ants Red Ants Blue 11:6(1:0)
jbll12 4 15:40 J. Město/Libuš TJ Malešice 18:7(0:1)
jbll12 5 16:20 Ants Blue Sokol I. Smíchov 6:14(1:0)
nlzl-2 1 09:00 Brno Ravens LC Shining Stars Forever 0:5
jfll16 2 10:00 LCC Foxes SKL Jižní Město/Sokol Libuš 8:7
nlzl-2 2 10:00 Unicorns Brno Ravens LC 5:0
nlzl-2 3 11:00 Shining Stars Forever Unicorns 18:9
sxw 1 13:00 Dolphins Scarlets 7:12
sxw 2 13:45 Scarlets Yin and Yang 12:5
jfll14 4 14:00 Jižní Město/Libuš LCC Meerkats 4:7
sxw 3 14:30 Small Fish Dolphins 6:15
jfll14 5 15:00 Sokol I. Smíchov LCC Meerkats
sxw 4 15:15 Yin and Yang Dolphins 5:12
jfll14 6 16:00 Jižní Město/Libuš Sokol I. Smíchov
sxw 5 16:00 Small Fish Scarlets 8:9
sxw 6 16:45 Yin and Yang Small Fish 9:9
nlzl 11 20:00 LCC Girls LCC Harpyje 19:5
nlzl 12 20:00 LCC Harpyje LC Jižní Město 10:9
jbll10 11 09:30 Lakros Zbraslav LCC Ants Red 5:12(0:1)
jbll10 12 10:20 Jižní Město LCC Ants Blue 11:2(1:0)
jbll10 13 11:10 Sokol I. Smíchov Lakros Zbraslav 4:1(1:0)
jbll10 14 12:00 LCC Ants Red LCC Ants Blue 4:11(0:1)
jbll10 15 12:50 Sokol I. Smíchov Jižní Město 2:7(0:1)
jbll12 6 13:40 Ants Red J. Město/Libuš 5:13(1:0)
jbll12 7 14:30 Ants Blue TJ Malešice 5:9(0:1)
jbll12 8 15:20 Sokol I. Smíchov Ants Red 7:6(1:0)
jbll12 9 16:10 Ants Blue J. Město/Libuš 2:16(1:0)
nlzl9 4 16:30 LCC Piranhas SIS Dragonflies 12:5(2:0)
jbll12 10 17:00 Sokol I. Smíchov TJ Malešice 5:6(0:1)
nlzl11 4 17:20 LCC Piranhas SIS Dračice 12:4
nlzl13 4 18:10 LCC Lamas SIS Foxes 13:7
nlzl15 4 19:00 LCC Chicks SIS Foxes 13:8
nlzl-2 4 09:15 Shining Stars Forever Unicorns
jfll16 3 10:00 SKL Jižní Město/Sokol Libuš LCC Foxes 5:15
nlzl-2 5 10:10 Unicorns Brno Ravens LC
nlzl-2 6 11:05 Brno Ravens LC Shining Stars Forever
sxw 7 12:00 Small Fish Yin and Yang 20:13
sxw 8 12:45 Scarlets Dolphins 10:10
sxw 9 13:30 Dolphins Small Fish 9:9
jfll14 7 14:00 LCC Meerkats Sokol I. Smíchov 14:1
sxw 10 14:15 Yin and Yang Scarlets 9:16
jfll14 8 15:00 Sokol I. Smíchov Jižní Město/Libuš 4:3(1:0)
sxw 11 15:00 Dolphins Yin and Yang 17:11
sxw 12 15:45 Scarlets Small Fish 5:16
jfll14 9 16:00 Jižní Město/Libuš LCC Meerkats 0:10
jbll10 16 08:00 Jižní Město LCC Ants Red 5:4(0:1)
jbll10 17 08:45 Sokol I. Smíchov LCC Ants Blue 8:1(1:0)
jbll10 18 09:30 Lakros Zbraslav Jižní Město 0:13(0:1)
jbll10 19 10:15 Sokol I. Smíchov LCC Ants Red 6:5(0:1)
jbll10 20 11:00 Lakros Zbraslav LCC Ants Blue 1:6(0:1)
jbll16 1 07:45 LCC Foxes SKL Jižní Město/Libuš 4:6
jbll16 2 08:30 Zbraslav/Sokol I. Smíchov TJ Malešice 10:0
jbll16 3 09:15 SKL Jižní Město/Libuš Zbraslav/Sokol I. Smíchov 16:1
jbll16 4 10:00 TJ Malešice LCC Foxes 0:16
nlzl15 5 00:00 LCC Chicks SIS Foxes
jbll10 33 00:00 Jižní Město LCC Ants Blue
jbll10 35 00:00 LCC Ants Red LCC Ants Blue
jbll10 36 00:00 Lakros Zbraslav LCC Ants Blue
jbll10 38 00:00 Sokol I. Smíchov LCC Ants Blue
jbll10 41 00:00 Jižní Město LCC Ants Blue
jbll10 43 00:00 LCC Ants Red LCC Ants Blue
jbll10 46 00:00 Sokol I. Smíchov LCC Ants Blue
jbll10 49 00:00 Lakros Zbraslav LCC Ants Blue
jbll16 13 00:00 LCC Foxes SKL Jižní Město/Libuš
jbll16 14 00:00 Zbraslav/Sokol I. Smíchov TJ Malešice
jbll16 15 00:00 SKL Jižní Město/Libuš Zbraslav/Sokol I. Smíchov
jbll16 16 00:00 TJ Malešice LCC Foxes
nbll 21 00:00 Bratislava Bats Vienna Monarchs
jbll14 1 07:45 LCC Meerkats SKL Jižní Město/Libuš 11:4
jbll14 2 08:30 Lakros Zbraslav/Sokol I. Smíchov TJ Malešice 5:9
jbll14 3 09:15 SKL Jižní Město/Libuš Lakros Zbraslav/Sokol I. Smíchov 9:4
jbll14 4 10:00 TJ Malešice LCC Meerkats 7:5
jbll16 5 08:15 TJ Malešice SKL Jižní Město/Libuš 0:11
jbll16 6 09:00 Zbraslav/Sokol I. Smíchov LCC Foxes 2:11
jbll16 7 09:45 LCC Foxes SKL Jižní Město/Libuš 5:4
jbll16 8 10:30 Zbraslav/Sokol I. Smíchov TJ Malešice 11:5
jbll12 12 09:00 TJ Malešice Sokol I. Smíchov 2:7
jbll12 13 09:45 J. Město/Libuš Ants Blue 9:1
jbll12 14 10:30 Ants Red TJ Malešice 0:8
jbll12 15 11:15 Sokol I. Smíchov J. Město/Libuš 10:5
jbll10 22 00:00 LCC Ants Red LCC Ants Blue 4:0(1:0)
jbll12 16 08:15 Ants Red Sokol I. Smíchov 0:18(0:1)
jbll12 17 09:05 J. Město/Libuš TJ Malešice 14:6(0:1)
jbll12 18 09:55 Ants Blue Sokol I. Smíchov 3:11(0:1)
jbll12 19 10:45 Ants Red J. Město/Libuš 1:20(0:1)
jbll12 20 11:35 Ants Blue TJ Malešice 3:6(0:1)
jbll10 21 12:25 Sokol I. Smíchov Lakros Zbraslav 7:3(1:0)
jbll10 23 13:15 Sokol I. Smíchov Jižní Město 5:11(1:0)
jbll10 24 14:05 Lakros Zbraslav LCC Ants Red 1:10(1:0)
jbll10 25 14:55 Jižní Město LCC Ants Blue 8:0(1:0)
jbll14 5 08:15 TJ Malešice SKL Jižní Město/Libuš 3:6
jbll14 6 09:10 Lakros Zbraslav/Sokol I. Smíchov LCC Meerkats 2:6
jbll14 7 10:05 LCC Meerkats SKL Jižní Město/Libuš 8:5
jbll14 8 11:00 Lakros Zbraslav/Sokol I. Smíchov TJ Malešice 7:6
jbll12 11 17:00 Ants Red Ants Blue 7:5(1:0)
jbll16 9 08:15 SKL Jižní Město/Libuš Zbraslav/Sokol I. Smíchov 8:4
jbll16 10 09:15 TJ Malešice LCC Foxes 1:12
jbll16 11 10:15 TJ Malešice SKL Jižní Město/Libuš 0:11
jbll16 12 11:15 Zbraslav/Sokol I. Smíchov LCC Foxes 8:11
nbll 1 20:15 SKL Jižní Město LCC Wolves 14:16
nbll 2 20:00 TJ Malešice Berlin Bears 9:11
nbll 3 15:00 Vienna Monarchs Berlin Bears 7:22
nbll 4 10:30 TJ Malešice Vienna Monarchs 20:11
nbll 5 19:30 LC Custodes Lakros Zbraslav 18:3
nbll 6 20:00 Berlin Bears Lakros Zbraslav 6:13
nbll 7 10:00 TJ Malešice LC Custodes 8:20
nbll 8 12:30 Panthers Wroclaw Bratislava Bats 11:7
nbll 9 15:00 LCC Wolves Berlin Bears 25:10
nbll 10 17:30 Lakros Zbraslav Vienna Monarchs 14:10
nbll 11 11:30 TJ Malešice Bratislava Bats 23:9
nbll 12 14:00 Berlin Bears Vienna Monarchs 10:15
nbll 13 19:30 LC Custodes Panthers Wroclaw 29:8
jbll10 26 10:00 Lakros Zbraslav Jižní Město 2:13(1:0)
jbll10 27 10:50 Sokol I. Smíchov LCC Ants Red 5:6(0:1)
jbll10 28 11:40 Lakros Zbraslav LCC Ants Blue 4:0(1:0)
jbll10 29 12:30 Jižní Město LCC Ants Red 13:7(0:1)
nbll 14 13:00 Lakros Zbraslav Panthers Wroclaw 10:13
jbll10 30 13:20 Sokol I. Smíchov LCC Ants Blue 4:0(1:0)
jbll12 21 14:10 Sokol I. Smíchov Ants Red 15:2(1:0)
jbll12 22 15:00 J. Město/Libuš TJ Malešice 13:9(0:1)
jbll12 23 15:50 Ants Red Ants Blue 2:11(0:1)
nbll 15 16:30 Bratislava Bats TJ Malešice 16:17
jbll12 24 16:40 TJ Malešice Sokol I. Smíchov 2:14(0:1)
jbll12 25 17:30 Ants Blue J. Město/Libuš 5:15(0:1)
nbll 16 19:00 Vienna Monarchs SKL Jižní Město 7:14
jbll14 9 08:30 SKL Jižní Město/Libuš Lakros Zbraslav/Sokol I. Smíchov 3:5
jbll14 10 09:30 TJ Malešice LCC Meerkats 8:9
jbll14 11 10:30 TJ Malešice SKL Jižní Město/Libuš 11:9
nbll 17 11:00 Vienna Monarchs TJ Malešice 7:20
jbll14 12 11:30 Lakros Zbraslav/Sokol I. Smíchov LCC Meerkats 5:10
nbll 18 13:30 Bratislava Bats SKL Jižní Město 9:13
nbll 19 19:30 LCC Wolves LC Custodes 6:19
nbll 20 19:30 Lakros Zbraslav SKL Jižní Město 2:9
nbll 22 19:30 LCC Wolves TJ Malešice 19:18(1:0)
nbll 23 19:00 TJ Malešice SKL Jižní Město 11:15
nbll 24 20:00 LCC Wolves Panthers Wroclaw 15:14
nbll 25 14:00 Panthers Wroclaw Berlin Bears 12:10
nlzl9 5 09:30 LCC Piranhas SIS Dragonflies 12:9
nlzl11 5 10:30 LCC Piranhas SIS Dračice 12:4
nlzl13 5 11:30 LCC Lamas SIS Foxes 8:10
nbll 26 14:00 Panthers Wroclaw Lakros Zbraslav 11:8
nlzl 13 19:30 LC Jižní Město Sokol I. Smíchov 7:10
nbll 27 19:00 Lakros Zbraslav LC Custodes 7:18
jbll10 31 09:30 Sokol I. Smíchov Jižní Město 1:13
jbll10 32 10:20 Lakros Zbraslav LCC Ants Red 2:13
jbll10 34 12:00 Sokol I. Smíchov Lakros Zbraslav 8:3
jbll12 26 13:40 Ants Red TJ Malešice
jbll12 27 14:20 Sokol I. Smíchov J. Město/Libuš
jbll12 28 15:00 Ants Red Ants Blue
jbll12 29 15:40 J. Město/Libuš TJ Malešice
jbll12 30 16:20 Ants Blue Sokol I. Smíchov
nbll 29 17:00 Panthers Wroclaw Vienna Monarchs 15:10
nbll 28 18:00 Lakros Zbraslav Bratislava Bats 16:9
jbll14 13 08:30 LCC Meerkats SKL Jižní Město/Libuš 7:2
jbll14 14 09:30 Lakros Zbraslav/Sokol I. Smíchov TJ Malešice 4:12
jbll14 15 10:30 SKL Jižní Město/Libuš Lakros Zbraslav/Sokol I. Smíchov 9:2
nbll 30 11:00 SKL Jižní Město Bratislava Bats 20:13
jbll14 16 11:30 TJ Malešice LCC Meerkats 6:5
jbll16 17 12:30 TJ Malešice SKL Jižní Město/Libuš 2:6
jbll16 18 13:30 Zbraslav/Sokol I. Smíchov LCC Foxes
jbll16 19 14:30 LCC Foxes SKL Jižní Město/Libuš
jbll16 20 15:30 Zbraslav/Sokol I. Smíchov TJ Malešice
nlzl 14 18:00 Sokol I. Smíchov LCC Girls
nlzl9 6 09:00 LCC Piranhas SIS Dragonflies
nlzl11 6 10:00 LCC Piranhas SIS Dračice
nlzl13 6 11:00 LCC Lamas SIS Foxes
nlzl15 6 12:00 LCC Chicks SIS Foxes
nlzl-2 7 09:30 Unicorns Brno Ravens LC
nlzl-2 8 10:25 Brno Ravens LC Shining Stars Forever
nlzl-2 9 11:20 Shining Stars Forever Unicorns
sxw 13 13:00 Small Fish Scarlets
sxw 14 13:45 Yin and Yang Dolphins
sxw 15 14:30 Scarlets Yin and Yang
sxw 16 15:15 Small Fish Dolphins
sxw 17 16:00 Dolphins Scarlets
sxw 18 16:45 Yin and Yang Small Fish
nlzl 15 20:00 LCC Girls LC Jižní Město
jbll10 39 00:00 Lakros Zbraslav Jižní Město
jbll10 40 00:00 Sokol I. Smíchov LCC Ants Red
jbll10 42 00:00 Sokol I. Smíchov Lakros Zbraslav
jbll10 50 00:00 Jižní Město LCC Ants Red
jbll10 37 10:20 Jižní Město LCC Ants Red 14:1
nbll 32 13:00 Vienna Monarchs LCC Wolves
jbll12 31 13:40 Ants Red J. Město/Libuš
jbll12 32 14:20 Ants Blue TJ Malešice
jbll12 33 15:00 Sokol I. Smíchov Ants Red
jbll12 34 15:40 Ants Blue J. Město/Libuš
jbll12 35 16:20 Sokol I. Smíchov TJ Malešice
nbll 31 19:00 Berlin Bears TJ Malešice
jbll14 17 08:30 TJ Malešice SKL Jižní Město/Libuš
jbll14 18 09:30 Lakros Zbraslav/Sokol I. Smíchov LCC Meerkats
jbll14 19 10:30 LCC Meerkats SKL Jižní Město/Libuš
jbll14 20 11:30 Lakros Zbraslav/Sokol I. Smíchov TJ Malešice
jbll16 21 12:30 SKL Jižní Město/Libuš Zbraslav/Sokol I. Smíchov
jbll16 22 13:30 TJ Malešice LCC Foxes
nbll 33 14:00 Berlin Bears SKL Jižní Město
jbll16 23 14:30 TJ Malešice SKL Jižní Město/Libuš
jbll16 24 15:30 Zbraslav/Sokol I. Smíchov LCC Foxes
nbll 34 19:30 LC Custodes LCC Wolves
nlzl9 7 09:00 LCC Piranhas SIS Dragonflies
nlzl11 7 10:00 LCC Piranhas SIS Dračice
nbll 35 10:00 LC Custodes Vienna Monarchs
nlzl13 7 11:00 LCC Lamas SIS Foxes
nlzl15 7 12:00 LCC Chicks SIS Foxes
nbll 36 12:30 Bratislava Bats Lakros Zbraslav
nbll 38 15:00 TJ Malešice LCC Wolves
nbll 37 17:30 SKL Jižní Město Panthers Wroclaw
nbll 39 09:00 LC Custodes Bratislava Bats
nlzl-2 10 09:30 Shining Stars Forever Brno Ravens LC
nlzl-2 11 10:25 Brno Ravens LC Unicorns
nlzl-2 12 11:20 Unicorns Shining Stars Forever
nbll 40 11:30 Vienna Monarchs Lakros Zbraslav
sxw 19 13:00 Dolphins Scarlets
sxw 20 13:45 Yin and Yang Small Fish
nbll 42 14:00 Panthers Wroclaw LCC Wolves
sxw 21 14:30 Small Fish Dolphins
sxw 22 15:15 Scarlets Yin and Yang
sxw 23 16:00 Yin and Yang Dolphins
nbll 41 16:30 SKL Jižní Město TJ Malešice
sxw 24 16:45 Small Fish Scarlets
nlzl 16 19:00 Sokol I. Smíchov LCC Harpyje
nbll 43 19:30 LCC Wolves Lakros Zbraslav
nbll 44 20:00 Panthers Wroclaw SKL Jižní Město
nbll 45 12:30 Berlin Bears LC Custodes
jbll12 36 13:40 Ants Red Ants Blue
jbll12 37 14:20 TJ Malešice Sokol I. Smíchov
jbll12 38 15:00 J. Město/Libuš Ants Blue
jbll12 39 15:40 Ants Red TJ Malešice
jbll12 40 16:20 Sokol I. Smíchov J. Město/Libuš
jbll14 21 08:30 SKL Jižní Město/Libuš Lakros Zbraslav/Sokol I. Smíchov
jbll14 22 09:30 TJ Malešice LCC Meerkats
jbll14 23 10:30 TJ Malešice SKL Jižní Město/Libuš
jbll14 24 11:30 Lakros Zbraslav/Sokol I. Smíchov LCC Meerkats
jbll16 25 12:30
nbll 46 12:30 Berlin Bears LCC Wolves
jbll16 26 13:30
jbll16 27 14:30
jbll16 28 15:30
nbll 47 19:30 LCC Wolves SKL Jižní Město
nbll 48 19:30 Lakros Zbraslav TJ Malešice
nlzl 17 20:00 LCC Harpyje LCC Girls
nbll 49 20:00 Berlin Bears Panthers Wroclaw
nbll 50 10:00 Bratislava Bats Berlin Bears
nbll 51 12:30 LCC Wolves Vienna Monarchs
nbll 52 15:00 TJ Malešice Panthers Wroclaw
nbll 53 17:30 LC Custodes SKL Jižní Město
nbll 55 10:00 Lakros Zbraslav Berlin Bears
nbll 54 12:30 Bratislava Bats LCC Wolves
nbll 56 15:00 SKL Jižní Město Vienna Monarchs
nbll 57 17:30 LC Custodes TJ Malešice
nbll 58 19:00 Vienna Monarchs Bratislava Bats
nlzl 18 20:00 LC Jižní Město LCC Harpyje
nbll 59 20:00 SKL Jižní Město Lakros Zbraslav
nbll 60 20:00 Panthers Wroclaw LC Custodes
nbll 61 20:00 SKL Jižní Město Berlin Bears
jbll10 44 00:00 Sokol I. Smíchov Jižní Město
jbll10 45 00:00 Lakros Zbraslav LCC Ants Red
jbll10 47 00:00 Lakros Zbraslav Jižní Město
jbll10 48 00:00 Sokol I. Smíchov LCC Ants Red
nlzl9 8 09:00 SIS Dragonflies LCC Piranhas
nlzl11 8 10:00 SIS Dračice LCC Piranhas
nlzl13 8 11:00 SIS Foxes LCC Lamas
nlzl15 8 12:00 SIS Foxes LCC Chicks
nbll 62 13:00 Panthers Wroclaw TJ Malešice
jbll12 41 13:40 Ants Red Sokol I. Smíchov
nbll 63 14:00 LCC Wolves Bratislava Bats
jbll12 42 14:20 J. Město/Libuš TJ Malešice
jbll12 43 15:00 Ants Blue Sokol I. Smíchov
jbll12 44 15:40 Ants Red J. Město/Libuš
jbll12 45 16:20 Ants Blue TJ Malešice
nbll 64 17:00 LC Custodes Berlin Bears
nbll 65 11:00 Berlin Bears Bratislava Bats
nbll 66 19:00 TJ Malešice Lakros Zbraslav
nbll 67 20:00 SKL Jižní Město LC Custodes
nlzl 19 10:00 4 1
nlzl 20 12:30 3 2
nbll 68 14:00 Bratislava Bats LC Custodes
nbll 69 16:30 Vienna Monarchs Panthers Wroclaw
nbll 70 10:00 Vienna Monarchs LC Custodes
nlzl 21 11:00 LSF1 LSF2
nbll 71 12:30 Bratislava Bats Panthers Wroclaw
nlzl 22 15:00 WSF1 WSF2
nbll 72 19:30 Lakros Zbraslav LCC Wolves
nlzl-2 13 10:00 Unicorns Shining Stars Forever
nlzl-2 14 11:00 Shining Stars Forever Brno Ravens LC
nlzl-2 15 12:00 Brno Ravens LC Unicorns
sxw 25 13:30 2 3
sxw 26 14:30 1 4
sxw 27 15:30 LSF2 LSF2
sxw 28 16:30 WSF2 WSF1
nbll 73 00:00 2 3
nbll 74 00:00 1 4
nbll 75 00:00 LSF1 LSF2
nbll 76 00:00 WSF1 WSF2