|
1 |
08:10 |
Dublin RiggersRIG
|
Belgium AxemenBEL |
Silver B |
Radotín |
2:6 (0:2, 2:4)
|
2 |
09:00 |
Jagged MountainJGM
|
London KnightsLON |
Silver C |
Radotín |
3:7 (1:2, 2:5)
|
3 |
09:50 |
The Flying DutchmenFLD
|
Moon BearsMBR |
Silver D |
Radotín |
7:6 (2:3, 4:3, 1:0)
|
4 |
10:40 |
Turku TitansTTI
|
Bats Bratislava DNVBAT |
Gold A |
Radotín |
4:3 (1:1, 3:2)
|
5 |
11:30 |
Alberta WarriorsABW
|
SK Lacrosse Jižní MěstoLJM |
Gold B |
Radotín |
5:4 (2:1, 2:3, 1:0)
|
6 |
12:20 |
Jagged MountainJGM
|
Six Nations River RatsRAT |
Silver C |
Radotín |
4:6 (3:3, 1:3)
|
7 |
13:10 |
Istanbul SultansISU
|
GSI GrizzliesGRI |
Silver A |
Radotín |
9:3 (4:2, 5:1)
|
8 |
14:00 |
LC CustodesCUS
|
MegamenMEG |
Gold D |
Radotín |
10:4 (4:2, 6:2)
|
9 |
14:50 |
Glasgow ClydesidersGCS
|
German ShepherdsGSH |
Gold C |
Radotín |
2:4 (2:0, 0:4)
|
10 |
15:40 |
The Flying DutchmenFLD
|
Canada SelectsCAS |
Silver D |
Radotín |
7:8 (2:4, 5:3, 0:1)
|
11 |
16:30 |
Dublin RiggersRIG
|
Adler LacrosseADL |
Silver B |
Radotín |
5:4 (3:2, 2:2)
|
12 |
17:20 |
Istanbul SultansISU
|
Helan Går LacrosseHGL |
Silver A |
Radotín |
10:2 (3:1, 7:1)
|
13 |
18:10 |
Glasgow ClydesidersGCS
|
Tel Aviv LCGTA |
Gold C |
Radotín |
6:1 (4:0, 2:1)
|
14 |
19:40 |
LC CustodesCUS
|
Nova Scotia PrivateersNSP |
Gold D |
Radotín |
6:4 (3:2, 3:2)
|
15 |
20:30 |
Alberta WarriorsABW
|
Green GaelsGGA |
Gold B |
Radotín |
5:3 (3:1, 2:2)
|
16 |
21:20 |
Turku TitansTTI
|
TJ MalešiceMAL |
Gold A |
Radotín |
7:4 (3:2, 4:2)
|
|
17 |
08:40 |
Helan Går LacrosseHGL
|
GSI GrizzliesGRI |
Silver A |
Radotín |
1:6 (0:3, 1:3)
|
18 |
09:30 |
Adler LacrosseADL
|
Belgium AxemenBEL |
Silver B |
Radotín |
9:4 (2:2, 7:2)
|
19 |
10:20 |
TJ MalešiceMAL
|
Bats Bratislava DNVBAT |
Gold A |
Radotín |
4:5 (2:1, 2:3, 0:1)
|
20 |
11:10 |
MegamenMEG
|
Nova Scotia PrivateersNSP |
Gold D |
Radotín |
4:10 (1:4, 3:6)
|
21 |
12:00 |
Green GaelsGGA
|
SK Lacrosse Jižní MěstoLJM |
Gold B |
Radotín |
7:5 (4:2, 3:3)
|
22 |
12:50 |
London KnightsLON
|
Six Nations River RatsRAT |
Silver C |
Radotín |
9:3 (2:1, 7:2)
|
23 |
13:40 |
Moon BearsMBR
|
Canada SelectsCAS |
Silver D |
Radotín |
5:3 (3:0, 2:3)
|
24 |
14:30 |
German ShepherdsGSH
|
Tel Aviv LCGTA |
Gold C |
Radotín |
3:7 (1:4, 2:3)
|
25 |
15:20 |
TJ MalešiceMAL
|
Six Nations River RatsRAT |
Play-in 5 |
Radotín |
6:5 (5:2, 1:3)
|
26 |
16:10 |
SK Lacrosse Jižní MěstoLJM
|
The Flying DutchmenFLD |
Play-in 6 |
Radotín |
4:1 (3:0, 1:1)
|
27 |
17:00 |
German ShepherdsGSH
|
GSI GrizzliesGRI |
Play-in 7 |
Radotín |
9:1 (7:0, 2:1)
|
28 |
17:50 |
MegamenMEG
|
Belgium AxemenBEL |
Play-in 8 |
Radotín |
7:4 (5:2, 2:2)
|
29 |
18:40 |
Tel Aviv LCGTA
|
Istanbul SultansISU |
Play-in 1 |
Radotín |
7:6 (2:3, 5:3)
|
30 |
19:30 |
Nova Scotia PrivateersNSP
|
Adler LacrosseADL |
Play-in 2 |
Radotín |
6:1 (1:1, 5:0)
|
31 |
20:20 |
Bats Bratislava DNVBAT
|
London KnightsLON |
Play-in 3 |
Radotín |
3:4 (2:0, 1:3, 0:1)
|
32 |
21:10 |
Green GaelsGGA
|
Moon BearsMBR |
Play-in 4 |
Radotín |
6:1 (5:1, 1:0)
|
|
33 |
08:30 |
Six Nations River RatsRAT
|
Helan Går LacrosseHGL |
Green QF1 |
Radotín |
7:3 (3:1, 4:2)
|
34 |
09:20 |
The Flying DutchmenFLD
|
Dublin RiggersRIG |
Green QF2 |
Radotín |
5:6 (2:2, 3:4)
|
35 |
10:10 |
GSI GrizzliesGRI
|
Jagged MountainJGM |
Green QF3 |
Radotín |
4:6 (2:3, 2:3)
|
36 |
11:00 |
Belgium AxemenBEL
|
Canada SelectsCAS |
Green QF4 |
Radotín |
8:5 (4:3, 4:2)
|
37 |
11:50 |
Istanbul SultansISU
|
TJ MalešiceMAL |
Blue QF1 |
Radotín |
3:6 (0:3, 3:3)
|
38 |
12:20 |
Helan Går LacrosseHGL
|
The Flying DutchmenFLD |
Green LSF1 |
Černošice |
5:3 (3:1, 2:2)
|
39 |
12:40 |
Adler LacrosseADL
|
SK Lacrosse Jižní MěstoLJM |
Blue QF2 |
Radotín |
2:3 (2:2, 0:1)
|
40 |
13:10 |
Six Nations River RatsRAT
|
Dublin RiggersRIG |
Green SF1 |
Černošice |
3:11 (1:8, 2:3)
|
41 |
13:30 |
Bats Bratislava DNVBAT
|
German ShepherdsGSH |
Blue QF3 |
Radotín |
4:7 (2:3, 2:4)
|
42 |
14:00 |
GSI GrizzliesGRI
|
Canada SelectsCAS |
Green LSF2 |
Černošice |
1:11 (0:4, 1:7)
|
43 |
14:20 |
Moon BearsMBR
|
MegamenMEG |
Blue QF4 |
Radotín |
4:7 (3:3, 1:4)
|
44 |
14:50 |
Jagged MountainJGM
|
Belgium AxemenBEL |
Green SF2 |
Černošice |
5:10 (0:3, 4:7, 1:0)
|
45 |
15:10 |
Turku TitansTTI
|
Tel Aviv LCGTA |
QF1 |
Radotín |
5:4 (5:2, 0:2)
|
46 |
15:40 |
Istanbul SultansISU
|
Adler LacrosseADL |
Blue LSF1 |
Černošice |
10:6 (7:2, 3:4)
|
47 |
16:00 |
Alberta WarriorsABW
|
Nova Scotia PrivateersNSP |
QF2 |
Radotín |
2:6 (1:5, 1:1)
|
48 |
16:30 |
TJ MalešiceMAL
|
SK Lacrosse Jižní MěstoLJM |
Blue SF1 |
Černošice |
0:2 (0:2, 0:0)
|
49 |
16:50 |
Glasgow ClydesidersGCS
|
London KnightsLON |
QF3 |
Radotín |
5:2 (2:0, 3:2)
|
|
50 |
07:50 |
Bats Bratislava DNVBAT
|
Moon BearsMBR |
Blue LSF2 |
Radotín |
2:7 (1:3, 1:4)
|
|
51 |
17:40 |
LC CustodesCUS
|
Green GaelsGGA |
QF4 |
Radotín |
9:4 (2:2, 7:2)
|
|
52 |
08:30 |
German ShepherdsGSH
|
MegamenMEG |
Blue SF2 |
Radotín |
6:4 (2:2, 4:2)
|
|
53 |
20:10 |
Turku TitansTTI
|
Nova Scotia PrivateersNSP |
SF1 |
Radotín |
3:7 (1:3, 1:3, 1:1)
|
54 |
21:10 |
Glasgow ClydesidersGCS
|
LC CustodesCUS |
SF2 |
Radotín |
2:9 (1:2, 1:3, 0:4)
|
|
55 |
09:10 |
Tel Aviv LCGTA
|
Alberta WarriorsABW |
LSF1 |
Radotín |
5:6 (2:2, 3:4)
|
56 |
10:00 |
London KnightsLON
|
Green GaelsGGA |
LSF2 |
Radotín |
0:6 (0:2, 0:4)
|
57 |
10:50 |
The Flying DutchmenFLD
|
GSI GrizzliesGRI |
23th place |
Radotín |
8:1 (4:1, 4:0)
|
58 |
11:40 |
Helan Går LacrosseHGL
|
Canada SelectsCAS |
21st Place |
Radotín |
4:5 (2:3, 2:2)
|
59 |
12:30 |
Six Nations River RatsRAT
|
Jagged MountainJGM |
19th Place |
Radotín |
10:6 (4:5, 6:1)
|
60 |
13:20 |
Dublin RiggersRIG
|
Belgium AxemenBEL |
17th Place |
Radotín |
4:5 (1:3, 3:2)
|
61 |
14:10 |
Adler LacrosseADL
|
Bats Bratislava DNVBAT |
15th Place |
Radotín |
7:0 (5:0, 2:0)
|
62 |
15:00 |
Istanbul SultansISU
|
Moon BearsMBR |
13th Place |
Radotín |
5:9 (1:5, 4:4)
|
63 |
15:50 |
TJ MalešiceMAL
|
MegamenMEG |
11th Place |
Radotín |
2:7 (1:1, 1:6)
|
64 |
16:40 |
SK Lacrosse Jižní MěstoLJM
|
German ShepherdsGSH |
9th Place |
Radotín |
7:0 (2:0, 5:0)
|
65 |
17:30 |
Tel Aviv LCGTA
|
London KnightsLON |
7th Place |
Radotín |
4:3 (2:0, 2:3)
|
66 |
18:20 |
Alberta WarriorsABW
|
Green GaelsGGA |
5th Place |
Radotín |
5:3 (4:0, 1:3)
|
67 |
19:10 |
Turku TitansTTI
|
Glasgow ClydesidersGCS |
3rd Place |
Radotín |
3:8 (1:4, 2:4)
|
68 |
20:00 |
Nova Scotia PrivateersNSP
|
LC CustodesCUS |
Final |
Radotín |
11:10 (1:4, 5:2, 5:4)
|