Ken Galluccio Cup 2018 Women

Game Schedule

W1 14:00 HLC Rot-Weiss MünchenHLC Wettingen WildWET Field A 10:1 (5:0, 0:1, 4:0, 1:0)
W2 14:00 Edinburgh ThistleEDT Poznan HussarsPOZ Field D 8:7 (3:0, 1:2, 2:3, 2:2)
W3 14:00 Amsterdam LionsAMS Christiania LacrosseCHR Field E 8:9 (4:2, 0:1, 1:3, 3:3)
W4 15:30 LCC RadotínLCC CheriatorsCHE Field A 18:4 (7:1, 4:1, 5:1, 2:1)
W5 15:30 Centaurs Lacrosse ClubCEN Farsta LacrosseFAR Field D 17:1 (4:0, 4:1, 5:0, 4:0)
W6 15:30 Ghent GazellesGHE UCD LacrosseUCD Field E 10:6 (2:1, 4:2, 3:1, 1:2)
W7 17:00 Edinburgh ThistleEDT Amsterdam LionsAMS Field A 4:11 (1:3, 1:3, 1:1, 1:4)
W8 17:00 HLC Rot-Weiss MünchenHLC Christiania LacrosseCHR Field D 13:2 (4:1, 4:1, 4:0, 1:0)
W9 17:00 Wettingen WildWET Poznan HussarsPOZ Field E 11:5 (4:1, 2:2, 2:1, 3:1)
W10 18:30 Centaurs Lacrosse ClubCEN Ghent GazellesGHE Field A 19:3 (9:0, 6:1, 2:0, 2:2)
W11 18:30 LCC RadotínLCC UCD LacrosseUCD Field D 24:1 (7:0, 6:0, 7:0, 4:1)
W12 18:30 CheriatorsCHE Farsta LacrosseFAR Field E 10:3 (4:0, 1:1, 3:1, 2:1)
W13 09:30 Poznan HussarsPOZ Christiania LacrosseCHR Field A 5:8 (3:1, 0:3, 1:4, 1:0)
W14 09:30 HLC Rot-Weiss MünchenHLC Amsterdam LionsAMS Field D 7:4 (2:2, 2:1, 3:0, 0:1)
W15 09:30 Edinburgh ThistleEDT Wettingen WildWET Field E 7:13 (1:4, 2:1, 2:3, 2:5)
W16 11:00 Farsta LacrosseFAR UCD LacrosseUCD Field A 11:5 (1:2, 4:0, 3:2, 3:1)
W17 11:00 LCC RadotínLCC Ghent GazellesGHE Field D 20:0 (8:0, 2:0, 6:0, 4:0)
W18 11:00 Centaurs Lacrosse ClubCEN CheriatorsCHE Field E 19:4 (5:1, 5:1, 4:2, 5:0)
W19 12:30 Edinburgh ThistleEDT HLC Rot-Weiss MünchenHLC Field A 4:14 (2:4, 0:3, 1:4, 1:3)
W20 12:30 Amsterdam LionsAMS Poznan HussarsPOZ Field D 6:4 (2:1, 0:0, 2:1, 2:2)
W21 12:30 Wettingen WildWET Christiania LacrosseCHR Field E 4:9 (1:2, 1:1, 0:4, 2:2)
W22 14:30 Centaurs Lacrosse ClubCEN LCC RadotínLCC Field A 9:10 (4:2, 2:2, 0:4, 3:2)
W23 14:30 Ghent GazellesGHE Farsta LacrosseFAR Field D 8:3 (2:1, 3:0, 0:1, 3:1)
W24 14:30 CheriatorsCHE UCD LacrosseUCD Field E 17:1 (4:1, 4:0, 3:0, 6:0)
W25 16:00 Amsterdam LionsAMS Wettingen WildWET Field A 12:1 (0:1, 4:0, 5:0, 3:0)
W26 16:00 Edinburgh ThistleEDT Christiania LacrosseCHR Field D 10:12 (1:2, 4:3, 2:2, 3:5)
W27 16:00 HLC Rot-Weiss MünchenHLC Poznan HussarsPOZ Field E 9:6 (2:2, 2:1, 2:2, 3:1)
W28 17:30 Ghent GazellesGHE CheriatorsCHE Field A 3:15 (0:5, 1:4, 1:2, 1:4)
W29 17:30 Centaurs Lacrosse ClubCEN UCD LacrosseUCD Field D 18:1 (7:0, 3:0, 5:0, 3:1)
W30 17:30 LCC RadotínLCC Farsta LacrosseFAR Field E 15:2 (6:1, 5:0, 2:0, 2:1)
W31 09:00 HLC Rot-Weiss MünchenHLC Centaurs Lacrosse ClubCEN Field A 5:6 (2:1, 1:2, 1:3, 1:0)
W32 09:00 Christiania LacrosseCHR LCC RadotínLCC Field D 1:13 (1:3, 0:1, 0:6, 0:3)
W33 09:00 Poznan HussarsPOZ UCD LacrosseUCD Field E 16:1 (3:1, 3:0, 6:0, 4:0)
W34 10:30 Amsterdam LionsAMS CheriatorsCHE Field A 10:8 (4:3, 1:2, 2:0, 3:3)
W35 10:30 Wettingen WildWET Ghent GazellesGHE Field D 9:2 (4:1, 1:1, 2:0, 2:0)
W36 10:30 Edinburgh ThistleEDT Farsta LacrosseFAR Field E 6:5 (1:1, 1:2, 2:0, 1:2, 1:0)
W37 12:00 HLC Rot-Weiss MünchenHLC Christiania LacrosseCHR Field D 15:3 (3:0, 5:1, 5:0, 2:2)
W38 13:00 Centaurs Lacrosse ClubCEN LCC RadotínLCC Field A 9:13 (3:4, 2:2, 1:3, 3:4)