Game Schedule
Game |
Date |
Time |
Home |
Away |
|
Result |
1 |
Sat |
8.11.
|
09:00 |
Braine Lions
|
LC Pardubice |
Group A |
0:7 (0:4, 0:3)
|
2 |
Sat |
8.11.
|
09:40 |
Emerald Islande
|
DreadLax |
Group B |
5:5 (3:2, 2:3)
|
3 |
Sat |
8.11.
|
10:20 |
Team Cream
|
Eurolaxco |
Group A |
2:1 (1:1, 1:0)
|
4 |
Sat |
8.11.
|
11:00 |
Lille Spartiates
|
Team North |
Group B |
1:13 (0:6, 1:7)
|
5 |
Sat |
8.11.
|
11:40 |
MarBroRo
|
LC Pardubice |
Group A |
2:12 (1:6, 1:6)
|
6 |
Sat |
8.11.
|
12:20 |
Dresden Braves
|
Emerald Islande |
Group B |
0:5 (0:4, 0:1)
|
7 |
Sat |
8.11.
|
13:00 |
Braine Lions
|
Team Cream |
Group A |
2:6 (1:4, 1:2)
|
8 |
Sat |
8.11.
|
13:40 |
DreadLax
|
Team North |
Group B |
7:5 (3:3, 4:2)
|
9 |
Sat |
8.11.
|
14:20 |
Eurolaxco
|
MarBroRo |
Group A |
7:1 (5:0, 2:1)
|
10 |
Sat |
8.11.
|
15:00 |
Lille Spartiates
|
Dresden Braves |
Group B |
1:2 (0:0, 1:2)
|
11 |
Sat |
8.11.
|
15:40 |
Team Cream
|
LC Pardubice |
Group A |
2:8 (2:3, 0:5)
|
12 |
Sat |
8.11.
|
16:20 |
Emerald Islande
|
Team North |
Group B |
4:1 (3:0, 1:1)
|
13 |
Sat |
8.11.
|
17:00 |
Braine Lions
|
MarBroRo |
Group A |
3:2 (2:0, 1:2)
|
14 |
Sat |
8.11.
|
17:40 |
DreadLax
|
Lille Spartiates |
Group B |
17:0 (9:0, 8:0)
|
15 |
Sat |
8.11.
|
18:20 |
Eurolaxco
|
LC Pardubice |
Group A |
0:7 (0:2, 0:5)
|
16 |
Sat |
8.11.
|
19:00 |
Dresden Braves
|
Team North |
Group B |
4:4 (2:2, 2:2)
|
17 |
Sat |
8.11.
|
19:40 |
Team Cream
|
MarBroRo |
Group A |
7:0 (4:0, 3:0)
|
18 |
Sun |
9.11.
|
08:30 |
Emerald Islande
|
Lille Spartiates |
Group B |
9:0 (3:0, 6:0)
|
19 |
Sun |
9.11.
|
09:10 |
Braine Lions
|
Eurolaxco |
Group A |
3:3 (1:2, 2:1)
|
20 |
Sun |
9.11.
|
09:50 |
DreadLax
|
Dresden Braves |
Group B |
6:2 (2:0, 4:2)
|
21 |
Sun |
9.11.
|
10:30 |
MarBroRo
|
Lille Spartiates |
9th-10th place |
8:0 (3:0, 5:0)
|
22 |
Sun |
9.11.
|
11:10 |
LC Pardubice
|
Emerald Islande |
SF1 |
10:1 (6:0, 4:1)
|
23 |
Sun |
9.11.
|
11:50 |
DreadLax
|
Team Cream |
SF2 |
6:4 (3:3, 3:1)
|
24 |
Sun |
9.11.
|
13:00 |
Braine Lions
|
Dresden Braves |
7th-8th place |
5:4 (2:3, 2:1, 1:0)
|
25 |
Sun |
9.11.
|
13:40 |
Eurolaxco
|
Team North |
5th-6th place |
2:4 (0:1, 2:3)
|
26 |
Sun |
9.11.
|
14:30 |
Emerald Islande
|
Team Cream |
3rd Place |
2:3 (0:1, 2:2)
|
27 |
Sun |
9.11.
|
15:10 |
LC Pardubice
|
DreadLax |
Final |
7:3 (4:2, 3:1)
|