M1 |
Sat |
1.10.
|
14:00 |
Red Rhinos
|
Brussels Beavers |
|
Namur Knights |
2:11 (0:2, 1:5, 0:1, 1:3)
|
M2 |
Sat |
1.10.
|
16:00 |
Ghent Goblins
|
Buggenhout Brewers |
|
Wild Seagulls |
9:5 (1:0, 2:4, 3:0, 3:1)
|
M3 |
Sun |
2.10.
|
11:00 |
Namur Knights
|
Machelen Minotaurs |
|
Brussels Beavers |
1:11 (0:4, 0:3, 1:3, 0:1)
|
M4 |
Sun |
2.10.
|
14:00 |
Braine Lions
|
Wild Seagulls |
|
Ghent Goblins |
17:6 (7:3, 4:0, 4:2, 2:1)
|
M5 |
Sat |
8.10.
|
14:00 |
Red Rhinos
|
Wild Seagulls |
|
Braine Lions |
4:19 (0:6, 1:6, 2:2, 1:5)
|
M6 |
Sat |
8.10.
|
18:00 |
Buggenhout Brewers
|
Namur Knights |
|
Machelen Minotaurs |
10:1 (2:0, 3:1, 2:0, 3:0)
|
M7 |
Sun |
9.10.
|
14:30 |
Brussels Beavers
|
Ghent Goblins |
|
Buggenhout Brewers |
3:11 (0:4, 0:2, 1:1, 2:4)
|
M8 |
Sun |
9.10.
|
15:00 |
Machelen Minotaurs
|
Braine Lions |
|
Red Rhinos/Antwerp Armadillos |
2:17 (1:5, 0:2, 0:6, 1:4)
|
M9 |
Sat |
15.10.
|
16:00 |
Ghent Goblins
|
Namur Knights |
|
Braine Lions |
10:0 (1:0, 1:0, 4:0, 4:0)
|
M10 |
Sat |
15.10.
|
18:00 |
Buggenhout Brewers
|
Brussels Beavers |
|
Machelen Minotaurs |
12:10 (4:5, 2:1, 2:2, 4:2)
|
M11 |
Sun |
16.10.
|
11:00 |
Wild Seagulls
|
Machelen Minotaurs |
|
Ghent Goblins |
6:7 (3:3, 0:2, 1:2, 2:0)
|
M12 |
Sun |
16.10.
|
14:00 |
Braine Lions
|
Red Rhinos |
|
Brussels Beavers |
19:3 (7:0, 4:1, 4:1, 4:1)
|
M13 |
Sun |
23.10.
|
15:00 |
Machelen Minotaurs
|
Buggenhout Brewers |
|
Red Rhinos/Antwerp Armadillos |
1:15 (1:3, 0:2, 0:3, 0:7)
|
M52 |
Sun |
23.10.
|
16:00 |
Braine Lions
|
Brussels Beavers |
|
Wild Seagulls |
12:6 (2:1, 3:2, 3:1, 4:2)
|
M15 |
Sun |
30.10.
|
11:00 |
Namur Knights
|
Red Rhinos |
|
Machelen Minotaurs |
1:13 (0:3, 0:4, 0:3, 1:3)
|
M16 |
Sun |
30.10.
|
14:00 |
Braine Lions
|
Buggenhout Brewers |
|
Brussels Beavers |
15:1 (3:0, 5:0, 4:1, 3:0)
|
M17 |
Sat |
5.11.
|
14:00 |
Red Rhinos
|
Ghent Goblins |
|
Buggenhout Brewers |
5:6 (1:2, 0:3, 2:1, 2:0)
|
M18 |
Sun |
6.11.
|
16:30 |
Brussels Beavers
|
Namur Knights |
|
Red Rhinos/Antwerp Armadillos |
14:1 (2:0, 2:0, 4:1, 6:0)
|
M19 |
Sat |
12.11.
|
16:00 |
Ghent Goblins
|
Machelen Minotaurs |
|
Buggenhout Brewers |
10:5 (0:2, 4:2, 5:0, 1:1)
|
M20 |
Sun |
13.11.
|
11:00 |
Wild Seagulls
|
Buggenhout Brewers |
|
Ghent Goblins |
12:5 (3:1, 2:1, 4:2, 3:1)
|
M21 |
Sun |
20.11.
|
11:00 |
Namur Knights
|
Braine Lions |
|
BLF |
0:16 (0:2, 0:4, 0:5, 0:5)
|
M22 |
Sat |
18.03.
|
18:30 |
Machelen Minotaurs
|
Brussels Beavers |
|
Namur Knights/Ghent Goblins |
5:4 (1:1, 2:2, 2:1, 0:0)
|
M23 |
Sat |
26.11.
|
14:00 |
Red Rhinos
|
Buggenhout Brewers |
|
Brussels Beavers |
3:10 (1:2, 1:4, 0:2, 1:2)
|
M24 |
Sat |
26.11.
|
16:00 |
Ghent Goblins
|
Braine Lions |
|
Wild Seagulls |
7:4 (2:2, 1:0, 2:2, 2:0)
|
M25 |
Sun |
27.11.
|
11:00 |
Namur Knights
|
Wild Seagulls |
|
Braine Lions |
0:18 (0:3, 0:3, 0:6, 0:6)
|
M26 |
Sun |
19.2.
|
15:00 |
Machelen Minotaurs
|
Red Rhinos |
|
Braine Lions |
10:6 (1:0, 4:1, 4:2, 1:3)
|
M27 |
Sun |
26.2.
|
11:00 |
Namur Knights
|
Ghent Goblins |
|
Machelen Minotaurs |
1:5 (0:0, 1:3, 0:1, 0:1)
|
M28 |
Sun |
26.2.
|
11:00 |
Wild Seagulls
|
Red Rhinos |
|
Brussels Beavers |
19:2 (3:0, 6:1, 5:0, 5:1)
|
M29 |
Sat |
4.3.
|
16:00 |
Ghent Goblins
|
Wild Seagulls |
|
Red Rhinos/Antwerp Armadillos |
13:5 (3:1, 1:1, 3:1, 6:2)
|
M30 |
Sun |
5.3.
|
14:00 |
Braine Lions
|
Machelen Minotaurs |
|
Wild Seagulls |
10:0 (10:0, 0:0, 0:0, 0:0)
|
M31 |
Sun |
5.3.
|
14:30 |
Brussels Beavers
|
Buggenhout Brewers |
|
Ghent Goblins |
6:15 (1:3, 1:4, 2:2, 2:6)
|
M32 |
Sun |
12.3.
|
15:00 |
Wild Seagulls
|
Brussels Beavers |
|
Namur Knights |
10:0 (10:0, 0:0, 0:0, 0:0)
|
M33 |
Sun |
12.3.
|
15:00 |
Machelen Minotaurs
|
Ghent Goblins |
|
Buggenhout Brewers |
2:12 (0:6, 0:2, 2:1, 0:3)
|
M34 |
Sat |
18.3.
|
14:00 |
Red Rhinos
|
Namur Knights |
|
Brussels Beavers |
14:7 (2:2, 5:1, 1:2, 6:2)
|
M35 |
Sat |
18.3.
|
18:00 |
Buggenhout Brewers
|
Wild Seagulls |
|
Braine Lions |
9:8 (3:3, 1:1, 3:1, 2:3)
|
M36 |
Sun |
26.3.
|
14:00 |
Braine Lions
|
Namur Knights |
|
Red Rhinos/Antwerp Armadillos |
17:0 (3:0, 5:0, 3:0, 6:0)
|
M37 |
Sun |
26.3.
|
15:00 |
Machelen Minotaurs
|
Wild Seagulls |
|
Brussels Beavers/Buggenhout Brewers |
2:19 (0:2, 0:5, 1:5, 1:7)
|
M38 |
Sat |
1.4.
|
18:00 |
Buggenhout Brewers
|
Ghent Goblins |
|
Machelen Minotaurs |
6:8 (3:2, 1:3, 1:1, 1:2)
|
M39 |
Sun |
2.4.
|
11:00 |
Wild Seagulls
|
Namur Knights |
|
Brussels Beavers |
18:0 (3:0, 3:0, 4:0, 8:0)
|
M40 |
Sun |
2.4.
|
17:00 |
Brussels Beavers
|
Red Rhinos |
|
Ghent Goblins/Buggenhout Brewers |
12:5 (3:3, 4:0, 2:0, 3:2)
|
M41 |
Sat |
8.4.
|
14:00 |
Red Rhinos
|
Machelen Minotaurs |
|
Braine Lions |
13:7 (4:2, 3:0, 5:2, 1:3)
|
M42 |
Sun |
9.4.
|
11:00 |
Namur Knights
|
Buggenhout Brewers |
|
Red Rhinos/Antwerp Armadillos |
3:7 (0:1, 1:2, 1:1, 1:3)
|
M43 |
Sun |
9.4.
|
17:00 |
Brussels Beavers
|
Wild Seagulls |
|
Machelen Minotaurs |
5:16 (0:6, 0:4, 3:2, 2:4)
|
M44 |
Sat |
15.4.
|
14:00 |
Red Rhinos
|
Braine Lions |
|
Buggenhout Brewers |
2:16 (1:3, 1:4, 0:2, 0:7)
|
M45 |
Sat |
22.4.
|
16:00 |
Ghent Goblins
|
Brussels Beavers |
|
Wild Seagulls |
10:0 (10:0, 0:0, 0:0, 0:0)
|
M46 |
Sat |
22.4.
|
18:00 |
Buggenhout Brewers
|
Braine Lions |
|
Namur Knights |
3:4 (0:1, 1:0, 0:3, 2:0)
|
M47 |
Sun |
23.4.
|
15:00 |
Machelen Minotaurs
|
Namur Knights |
|
Ghent Goblins |
10:0 (3:0, 4:0, 2:0, 1:0)
|
M48 |
Sat |
29.4.
|
18:00 |
Buggenhout Brewers
|
Red Rhinos |
|
Ghent Goblins |
10:0 (10:0, 0:0, 0:0, 0:0)
|
M49 |
Sun |
30.4.
|
14:00 |
Braine Lions
|
Ghent Goblins |
|
Buggenhout Brewers |
10:4 (2:3, 4:0, 2:0, 2:1)
|
M50 |
Sun |
30.4.
|
17:00 |
Brussels Beavers
|
Machelen Minotaurs |
|
Wild Seagulls |
9:7 (1:2, 2:1, 3:3, 3:1)
|
M51 |
Sun |
14.5.
|
11:00 |
Wild Seagulls
|
Ghent Goblins |
|
Red Rhinos/Antwerp Armadillos |
5:4 (2:0, 1:2, 1:0, 1:2)
|
M14 |
Sun |
14.5.
|
15:00 |
Brussels Beavers
|
Braine Lions |
|
Namur Knights |
4:17 (2:4, 1:4, 0:3, 1:6)
|
M53 |
Sat |
20.5.
|
16:00 |
Ghent Goblins
|
Red Rhinos |
|
Namur Knights |
4:1 (2:0, 0:0, 2:1, 0:0)
|
M54 |
Fri |
19.5.
|
20:30 |
Buggenhout Brewers
|
Machelen Minotaurs |
|
Braine Lions |
7:3 (1:1, 2:0, 3:1, 1:1)
|
M55 |
Sun |
21.5.
|
11:00 |
Wild Seagulls
|
Braine Lions |
|
Ghent Goblins |
7:5 (0:1, 6:2, 0:0, 1:2)
|
M56 |
Sun |
21.5.
|
11:00 |
Namur Knights
|
Brussels Beavers |
|
Machelen Minotaurs |
1:11 (0:4, 1:0, 0:3, 0:4)
|
M57 |
Sat |
27.5.
|
11:30 |
Brussels Beavers
|
Namur Knights |
LSF1 |
|
10:1 (3:1, 2:0, 2:0, 3:0)
|
M58 |
Sat |
27.5.
|
09:00 |
Machelen Minotaurs
|
Red Rhinos |
LSF2 |
|
7:8 (1:2, 1:0, 2:2, 3:4)
|
M59 |
Sat |
27.5.
|
16:30 |
Braine Lions
|
Buggenhout Brewers |
SF1 |
|
9:6 (3:2, 1:2, 2:1, 3:1)
|
M60 |
Sat |
27.5.
|
14:00 |
Ghent Goblins
|
Wild Seagulls |
SF2 |
|
4:5 (1:1, 2:2, 1:1, 0:1)
|
M61 |
Sun |
28.5.
|
09:00 |
Namur Knights
|
Machelen Minotaurs |
7th Place |
|
2:10 (0:6, 1:0, 0:1, 1:3)
|
M62 |
Sun |
28.5.
|
11:30 |
Brussels Beavers
|
Red Rhinos |
5th Place |
|
14:9 (1:2, 3:2, 5:2, 5:3)
|
M63 |
Sun |
28.5.
|
14:00 |
Buggenhout Brewers
|
Ghent Goblins |
3rd Place |
|
6:4 (1:3, 1:0, 3:0, 1:1)
|
M64 |
Sun |
28.5.
|
16:30 |
Braine Lions
|
Wild Seagulls |
1st Place |
|
6:5 (3:0, 1:2, 0:0, 2:3)
|