1 |
Wed |
24.4.
|
09:50 |
Pioneers
|
Polish Eagles |
Group A |
15:0 (9:0, 6:0)
|
2 |
Wed |
24.4.
|
10:40 |
TJ Malešice
|
Vienna Monarchs |
Group C |
8:2 (5:1, 3:1)
|
3 |
Wed |
24.4.
|
11:30 |
Deutschland Adler
|
LCC Wolves |
Group D |
3:4 (1:3, 2:1)
|
4 |
Wed |
24.4.
|
12:20 |
Silver Birch Leafs
|
Glasgow Clydesiders |
Group E |
7:2 (2:1, 5:1)
|
5 |
Wed |
24.4.
|
13:10 |
Green Gaels
|
Bats Bratislava |
Group F |
7:4 (3:2, 4:2)
|
6 |
Wed |
24.4.
|
14:00 |
LC Slavia Praha
|
Spartiates/Goldstar Lacrosse |
Group G |
11:1 (3:1, 8:0)
|
7 |
Wed |
24.4.
|
14:50 |
Dublin Riggers "Tropical Edition"
|
Polish Eagles |
Group A |
4:3 (2:1, 2:2)
|
8 |
Wed |
24.4.
|
15:40 |
SK Lacrosse Jižní Město
|
Bundeswehr Lacrosse |
Group B |
4:1 (1:0, 3:1)
|
9 |
Wed |
24.4.
|
16:30 |
Love You to Death
|
Vienna Monarchs |
Group C |
14:1 (6:1, 8:0)
|
10 |
Wed |
24.4.
|
17:20 |
Megamen Boston
|
Spartiates/Goldstar Lacrosse |
Group G |
21:0 (12:0, 9:0)
|
11 |
Wed |
24.4.
|
18:10 |
Nova Scotia Privateers
|
LCC Wolves |
Group D |
7:2 (5:0, 2:2)
|
12 |
Wed |
24.4.
|
19:40 |
LC Custodes Radotín
|
Glasgow Clydesiders |
Group E |
10:0 (7:0, 3:0)
|
13 |
Wed |
24.4.
|
20:30 |
Love You to Death
|
TJ Malešice |
Group C |
4:2 (1:1, 3:1)
|
14 |
Wed |
24.4.
|
21:20 |
Dublin Riggers "Tropical Edition"
|
Pioneers |
Group A |
3:6 (3:5, 0:1)
|
15 |
Thu |
25.4.
|
08:00 |
London Knights
|
Bundeswehr Lacrosse |
Group B |
4:3 (2:1, 1:2, 1:0)
|
16 |
Thu |
25.4.
|
08:50 |
Bats Bratislava
|
Green Gaels |
Group F |
3:8 (1:4, 2:4)
|
17 |
Thu |
25.4.
|
09:40 |
Nova Scotia Privateers
|
Deutschland Adler |
Group D |
13:0 (6:0, 7:0)
|
18 |
Thu |
25.4.
|
10:30 |
SK Lacrosse Jižní Město
|
London Knights |
Group B |
7:1 (4:1, 3:0)
|
19 |
Thu |
25.4.
|
11:20 |
LC Custodes Radotín
|
Silver Birch Leafs |
Group E |
7:2 (4:1, 3:1)
|
20 |
Thu |
25.4.
|
12:10 |
Megamen Boston
|
LC Slavia Praha |
Group G |
13:0 (5:0, 8:0)
|
21 |
Thu |
25.4.
|
13:00 |
Pioneers
|
TJ Malešice |
EF1 |
9:1 (5:0, 4:1)
|
22 |
Thu |
25.4.
|
13:50 |
Dublin Riggers "Tropical Edition"
|
London Knights |
EF2 |
6:7 (2:3, 4:3, 0:1)
|
23 |
Thu |
25.4.
|
14:40 |
SK Lacrosse Jižní Město
|
LCC Wolves |
EF3 |
3:5 (2:1, 1:4)
|
24 |
Thu |
25.4.
|
15:30 |
Love You to Death
|
Silver Birch Leafs |
EF4 |
10:3 (3:1, 7:2)
|
25 |
Thu |
25.4.
|
16:20 |
Nova Scotia Privateers
|
Bats Bratislava |
EF5 |
6:2 (4:1, 2:1)
|
26 |
Thu |
25.4.
|
17:10 |
Glasgow Clydesiders
|
Spartiates/Goldstar Lacrosse |
Z |
7:2 (3:0, 4:2)
|
27 |
Thu |
25.4.
|
17:40 |
Polish Eagles
|
Vienna Monarchs |
Z |
2:5 (1:3, 1:2)
|
28 |
Thu |
25.4.
|
18:50 |
LC Custodes Radotín
|
LC Slavia Praha |
EF6 |
8:0 (2:0, 6:0)
|
29 |
Thu |
25.4.
|
19:40 |
Green Gaels
|
Bundeswehr Lacrosse |
EF7 |
13:2 (6:0, 7:2)
|
30 |
Thu |
25.4.
|
20:30 |
Megamen Boston
|
Deutschland Adler |
EF8 |
17:1 (7:1, 10:0)
|
31 |
Thu |
25.4.
|
21:20 |
TJ Malešice
|
LC Slavia Praha |
LQF1 |
3:2 (1:2, 2:0)
|
32 |
Fri |
26.4.
|
08:00 |
Glasgow Clydesiders
|
Vienna Monarchs |
Z |
6:2 (4:1, 2:1)
|
33 |
Fri |
26.4.
|
08:50 |
Polish Eagles
|
Spartiates/Goldstar Lacrosse |
Z |
6:3 (4:0, 2:3)
|
34 |
Fri |
26.4.
|
09:40 |
SK Lacrosse Jižní Město
|
Bundeswehr Lacrosse |
LQF2 |
0:1 (0:0, 0:1)
|
35 |
Fri |
26.4.
|
10:30 |
Silver Birch Leafs
|
Deutschland Adler |
LQF3 |
1:3 (0:2, 1:1)
|
36 |
Fri |
26.4.
|
11:20 |
Bats Bratislava
|
Dublin Riggers "Tropical Edition" |
LQF4 |
6:7 (2:4, 4:2, 0:1)
|
37 |
Fri |
26.4.
|
12:10 |
LC Slavia Praha
|
SK Lacrosse Jižní Město |
Y1 |
2:4 (0:1, 2:3)
|
38 |
Fri |
26.4.
|
13:00 |
TJ Malešice
|
Bundeswehr Lacrosse |
X1 |
8:3 (5:2, 3:1)
|
39 |
Fri |
26.4.
|
13:50 |
Deutschland Adler
|
Dublin Riggers "Tropical Edition" |
X2 |
3:8 (1:5, 2:3)
|
40 |
Fri |
26.4.
|
14:40 |
Pioneers
|
LC Custodes Radotín |
QF1 |
5:9 (2:5, 3:4)
|
41 |
Fri |
26.4.
|
15:30 |
Love You to Death
|
Megamen Boston |
QF2 |
3:6 (1:2, 2:4)
|
42 |
Fri |
26.4.
|
16:20 |
LCC Wolves
|
Green Gaels |
QF3 |
3:9 (2:5, 1:4)
|
43 |
Fri |
26.4.
|
17:10 |
Nova Scotia Privateers
|
London Knights |
QF4 |
8:5 (3:2, 5:3)
|
44 |
Sat |
27.4.
|
08:00 |
Silver Birch Leafs
|
Bats Bratislava |
Y2 |
2:4 (0:3, 2:1)
|
45 |
Sat |
27.4.
|
08:45 |
Pioneers
|
LCC Wolves |
W1 |
9:0 (4:0, 5:0)
|
46 |
Sat |
27.4.
|
09:30 |
Love You to Death
|
London Knights |
W2 |
6:3 (5:0, 1:3)
|
47 |
Sat |
27.4.
|
10:15 |
Vienna Monarchs
|
Spartiates/Goldstar Lacrosse |
Z |
9:1 (2:1, 7:0)
|
48 |
Sat |
27.4.
|
11:00 |
Glasgow Clydesiders
|
Polish Eagles |
Z |
5:2 (4:0, 1:2)
|
49 |
Sat |
27.4.
|
11:50 |
LC Slavia Praha
|
Silver Birch Leafs |
15th Place |
6:5 (2:2, 3:3, 1:0)
|
50 |
Sat |
27.4.
|
12:40 |
SK Lacrosse Jižní Město
|
Bats Bratislava |
13th Place |
0:4 (0:3, 0:1)
|
51 |
Sat |
27.4.
|
13:30 |
Bundeswehr Lacrosse
|
Deutschland Adler |
11th Place |
5:2 (3:0, 2:2)
|
52 |
Sat |
27.4.
|
14:20 |
TJ Malešice
|
Dublin Riggers "Tropical Edition" |
9th Place |
5:4 (2:1, 2:3, 1:0)
|
53 |
Sat |
27.4.
|
15:10 |
LCC Wolves
|
London Knights |
7th Place |
3:5 (2:5, 1:0)
|
54 |
Sat |
27.4.
|
16:00 |
LC Custodes Radotín
|
Green Gaels |
SF1 |
7:4 (1:1, 4:2, 2:1)
|
55 |
Sat |
27.4.
|
17:00 |
Megamen Boston
|
Nova Scotia Privateers |
SF2 |
6:4 (1:3, 4:1, 1:0)
|
56 |
Sat |
27.4.
|
17:50 |
Pioneers
|
Love You to Death |
5th Place |
7:1 (5:1, 2:0)
|
57 |
Sat |
27.4.
|
19:10 |
Green Gaels
|
Nova Scotia Privateers |
3rd Place |
5:4 (2:4, 3:0)
|
58 |
Sat |
27.4.
|
20:00 |
LC Custodes Radotín
|
Megamen Boston |
Final |
14:7 (5:2, 5:4, 4:1)
|
101 |
Sat |
26.4.
|
20:00 |
Czech Republic
|
All Stars |
Exhibition |
8:6 (2:1, 3:3, 3:2)
|
102 |
Sat |
27.4.
|
18:40 |
LCC Radotin
|
TJ Malesice |
Veteran exhibition |
|